VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – 12.05.2024
1. W dniu dzisiejszym dzieci z drugiej grupy przyjmą sakrament Komunii Świętej na Mszy o godzinie 12:30. Serdecznie dziękuję Księdzu Sławomirowi, Pani Magdzie, a także Rodzicom, Panu Organiście i Panu Kościelnemu za przygotowanie i zaangażowanie w całość formacji i przebieg uroczystości.

2. W sobotę, w Wigilię Uroczystości Zesłania Ducha Świętego zapraszamy po Mszy Świętej wieczornej na celebrację Akatystu ku czci Ducha Świętego. Już dzisiaj dziękuję Chórzystom, Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym, Gloriosie Trinita i Panu Organiście za przygotowanie tego starożytnego śpiewu.

3. Dziękuję za ofiary, które wpłynęły na potrzeby remontowe: od Pani Krystyny oraz przelewem od Pani Teresy i jedna Anonimowo

4. Poświęcenie pól w tym roku odbędzie się w następującym porządku:

18 maja Czernice godz. 17:00

19 maja Pachuczyn godz. 11:00

20 maja – drugi dzień Zielonych Świątek

Gromadzyn Stary 15:30

Gromadzyn Wykno 15:00

Tyszki Łabno 16:00

5. W minionym tygodniu do Domu Ojca odeszła: + Jadwiga Zabłocka l.77 Wieczny odpoczynek . . .

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉