1. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się i pomogli w organizacji festynu na Dzień Dziecka.

2. W dniu dzisiejszym ofiarami na tacę wspieramy Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży. Z serca dziękuję za każdy dar. Za tydzień ofiarami do puszek będziemy wspierać KUL i Szkoły Katolickie w Łomży.

3. Organizujemy pielgrzymkę do Torunia połączoną ze zwiedzaniem Starego Miasta. Planowany termin to 14 czerwca. Przewidywany koszt 250 zł. Zapisy w zakrystii. Serdecznie zapraszam do udziału bo mamy jeszcze sporo wolnych miejsc a czasu na decyzję mało.

3a. We czwartek po Mszy Świętej Wspólnota Gloriosa Trinita zaprasza na wspólnotową adorację Najświętszego Sakramentu.

4. W mijającym tygodniu rozpoczęliśmy drugi etap remontu plebanii. Obejmuje on powierzchnię około 90 metrów plus klatkę schodową. Przed laty te pomieszczenia pełniły funkcję wikariatów (w latach 80tych ubiegłego wieku) i w sumie od tego czasu nie były kompleksowo remontowane. Podobnie jak w pierwszym etapie zostaną tutaj wymienione wszystkie instalacje, nowe łazienki, podłogi i szpachlowanie ścian. Docelowo będzie tu mieszkanie gościnne dla rekolekcjonisty, a w przyszłości jeśli będzie brak nowych księży w diecezji to drugie mieszkanie będzie pełniło funkcję wikariatu. Z serca dziękuję za okazywaną życzliwość i zwracam się z prośbą o pomoc, aby to zadanie wykonać. Mam nadzieję że do końca roku uda się prace zrealizować. W minionym tygodniu zostały zainstalowane nowe meble w pomieszczeniach kancelaryjnych. Planuję uruchomić nowe kancelarie od września. Zapraszam do obejrzenia zdjęć na stronie internetowej w zakładce galeria.

5. Za tydzień na mszę świętą o godzinie 12:30 zapraszamy wszystkie dzieci a w sposób szczególny prosimy, aby dzieci, które zbierały naklejki przyniosły swoje plansze z naklejkami. Będą rozlosowane nagrody wśród tych, którzy dzielnie przez cały czas zbierali kolejne punkty.

6. Dziękuję za ofiary przekazane na prace remontowe plebanii. W minionym tygodniu wpłynęła jedna ofiara anonimowa.

7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł: + Stanisław Lipka l. 73 Wieczny odpoczynek …

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉