1. W dniu dzisiejszym ofiarami do puszek wspieramy działalność KUL-u i Szkół Katolickich prowadzonych przez diecezję w Łomży.

2. Serdecznie dziękuję wszystkim dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie w życie duszpasterskie w mijającym roku szkolnym. W tym tygodniu rozpoczną się wakacje i niech będzie to czas wytchnienia, odpoczynku, budowania pięknych przyjaźni, a przy tym radosne bycie z Bogiem. W wakacje msza święta na godz. 12:30 w niedzielę będzie bez kazania. To tzw. msza urlopowa dla wszystkich wczasowiczów i tych, którzy w niedzielę będą udawać się nad wodę. Dbajcie o bezpieczeństwo i pamiętajcie, aby w niedzielę nas tutaj przy ołtarzu nie zabrakło.

3. Trwają prace w drugim etapie remontu plebanii. Dziękuję za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele remontowe i każdy dar serca złożony na ten cel czy to w postaci kopert, czy też przelewem. W minionym tygodniu wpłynęły ofiary od: Państwa Krystyny i Antoniego, Elżbiety i Krzysztofa, od Pani Teresy, Pana Józefa. od KŻR Św. Jolanty z Gromadzynka.

4. Trwa w naszej parafii peregrynacja relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów. Dziękuję wszystkim, którzy otwierają swoje serca i domy na ten dar. Jest to indywidualna decyzja i chęć wzięcia relikwii można zgłaszać w zakrystii. Jednocześnie chcę zaznaczyć, że jest to jedyna peregrynacja na terenie naszej parafii. Wszelkie prywatne formy przekazywania różnych obrazów czy organizowane zbiórki po domach na różne cele są inicjatywami prywatnymi a nie parafialnymi czy diecezjalnymi i jako parafia nie mamy z tym żadnego związku.

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł:+ Jacek Długozima l. 44 Wieczny odpoczynek …

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉