1. Zapraszamy w dniu dzisiejszym po Mszy Świętej z godziny 12:30 na inscenizację historyczną pod tytułem „Powstanie Styczniowe na Ziemi Kolneńskiej”. Bezpośrednio po Mszy Świętej nastąpi przemarsz na cmentarz. Około godziny 14:00 na scenie przy budynku wikariatów wystąpią soliści KOKiSu, a o godzinie 15:00 będziemy widzami inscenizacji. Organizatorom czyli Grupie Rekonstruktorów Konnych „Zagończycy” na czele z Panią Ewą Grala składam serdeczne podziękowania za tę inicjatywę i dbałość o pamięć historyczną.
  2. Organizujemy półkolonie parafialne, które odbędą się w dniach 22-25 lipca 2024. Osoby chętne prosimy, aby zgłaszać się do zakrystii.
  3. Tytułem lat ubiegłych organizujemy wyjazd na ostatni dzień Łomżyńskiej Pieszej Pielgrzymki do Częstochowy. W tym roku nie ma możliwości dołączenia się, aby pieszo pokonać ostatni etap. Nie mniej jeśli zbierze się grupa na wyjazd to wyruszymy 12 sierpnia do Oświęcimia następnie do Wadowic, nocleg w Krakowie i 13 sierpnia udamy się na Jasną Górę oczekując na pielgrzymów.
  4. W najbliższym tygodniu przypada pierwsza środa z Mszą Wotywną ku Matce Bożej N.P, pierwszy czwartek z modlitwą o powołania, a także pierwszy piątek i sobota z modlitwą wynagradzającą. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  5. Przez okres najbliższych dwóch tygodni w związku z urlopem w tygodniu nie będzie Pana Organisty. Wszelkie sprawy kancelaryjne Pan Organista będzie obsługiwał w sobotę i niedzielę. Jednocześnie dziękuję Pani Emilii Orzołek, która w czerwcu razem z zespołem i osobami pasjonującymi się śpiewem zdobyły pierwsze miejsce w Przeglądzie Ogólnopolskim „Nadzieja w chórze” organizowanym w Tykocinie. Za zaangażowanie i determinację, dziękuję, życząc dalszych sukcesów.
  6. Dziękuję za dary serca które wpłynęły w minionym tygodniu na prowadzone prace remontowe: od Państwa Jadwigi i Krzysztofa, Pana Janusza, Pani Emilii, Anonimowo oraz przelewem od Pani Doroty, Joanny, Pana Zdzisława i jedna ofiara Anonimowa
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszli: + Krzysztof Grala l. 63, + Wojciech Ranik l. 71, + Stanisława Kierznowska l. 80 Wieczny odpoczynek …

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉