1. W dniu dzisiejszym na Mszy Świętej o godzinie 17:00 rozpoczniemy Nowennę do Matki Bożej Szkaplerznej. Uroczyste nałożenie szkaplerzy 16 lipca na wieczornej Eucharystii. Zapraszamy do tej formy ofiarowania siebie Matce Najświętszej.
  2. Organizujemy wyjazd do Oświęcimia, Wadowic, Krakowa i Częstochowy w dniach 12-13 sierpnia. Wyjazd zakończymy modlitwą z Łomżyńską Pieszą Pielgrzymką na Jasnej Górze. Ten tydzień to ostatni tydzień zapisów, który pozwoli określić, czy zebrała się grupa, aby dokonać niezbędnej rezerwacji.
  3. Dziękuję za dary serca które wpłynęły w minionym tygodniu na prowadzone prace remontowe: od Pani Anny, Pana Krzysztofa, Pani Teresy, Pani Małgorzaty, od Grupy Rekonstruktorów „Zagończycy”. Wszystkim za zrozumienie i dary serca dziękuję.
  4. W minionym tygodniu 1 lipca minął rok od kiedy mnie przyjęliście, abym razem z Wami tworzył parafialną wspólnotę. Dziękuję za ten rok wzajemnego poznawania, budowania wspólnoty, a także za Waszą pomoc przy prowadzonych pracach. Jednocześnie świadom błędów przepraszam za to co mogło być z mojej strony jakimś uchybieniem. Z serca dziękuję za okazywaną życzliwość, serce i modlitwę.
  5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł: + Ryszard Czerwiński l. 67 Wieczny odpoczynek …

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉