1. W najbliższy czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte będziemy sprawować tak jak w każdą niedzielę. O godzinie 11:00 z racji Święta Wojska Polskiego zapraszam na eucharystię wraz z obecnością żołnierzy naszej jednostki wojskowej.
  1. Od 14 sierpnia Msza Święta wieczorna będzie sprawowana o godzinie 18:00. Z całego serca dziękuję Grupie Białej – pielgrzymów duchowych za wspólnotę tworzą w ramach wieczornych Apeli Jasnogórskich. Wasze zaangażowanie i modlitwa są wielkim darem dla naszej parafii.
  1. Dziękuję za ofiary złożone na trwające prace remontowe. W minionym tygodniu została zrobiona od podstaw instalacja hydrauliczna oraz zamontowano zawory przy instalacji grzewczej. We wrześniu ma wejść ekipa budowlana, aby wykonać prace wykończeniowe. Dostałem też decyzję odnoście wymiany konstrukcji dachowej. W minionym tygodniu zostały wzięte pomiary i jest przygotowywany projekt techniczny dachu. Dziękuję za okazywane zrozumienie. W ostatnim czasie wpłynęły ofiary od: Pani Joanny i Pani Hanny.
  1. W minioną sobotę 3 sierpnia we wsi Czernice doszło do pożaru w gospodarstwie Państwa Sielawów. Znamy zarówno Pana Roberta jak i żonę Irenkę, a także dzieci. Wiemy, że jest to bardzo dobra rodzina, która potrafi się dzielić swoim sercem i życzliwością. Zwracam się z prośbą o pomoc w obliczu tej tragedii. Wiele osób już okazało zrozumienie i gest solidarności i za to w imieniu Rodziny Dziękuję. W przyszłą niedzielę po mszach będzie prowadzona zbiórka do puszek z przeznaczeniem jako nasza parafialna pomoc. Zapraszam i proszę o ten gest solidarności.
  1. KOKiS zaprasza dniu dzisiejszym na godzinę 20:00 do Parku Miejskiego na koncert – Śpiew łączy pokolenia – . Przewodził będzie zespół, soliści KOKiSu jak i wakacyjna grupa warsztatów muzycznych. Serdecznie zapraszamy

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉