1. We wtorek 16 lipca na Mszy Świętej wieczornej odbędzie się obrzęd nałożenia szkaplerza, który będzie zwieńczeniem trwającej nowenny. Bardzo proszę osoby, które zapisały się na sierpniowy wyjazd do regulowania należności.  Zwracamy się z prośbą, aby osoby, które pobrały karty na półkolonie zwróciły wypełnione dokumenty do Księdza Sławka. Jest wiele osób, które mamy na liście rezerwowej, które czekają na ewentualne miejsce.
  2.  W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia Świętego Krzysztofa będziemy święcić wszelkie pojazdy. Zapraszam, abyśmy nasze środki lokomocji i pracy pobłogosławili. To nie tylko wyraz wiary, ale też podziękowanie za bezpieczną jazdę i prośba by Bóg ustrzegł nas od nieszczęść na drodze.
  3. W przyszłą niedzielę o godzinie 14:30, odbędzie się Msza Święta za pomordowanych z Gromadzyna w czasie II wojny światowej. Mszę będziemy celebrować przy kapliczce w Gromadzynie. Serdecznie zapraszam.
  4. Za tydzień na Mszy Świętej o godzinie 9:00 podziękujemy Księdzu Sławomirowi za roczną posługę w naszej parafii i trzyletnią w Kolnie. Od 26 sierpnia decyzją Księdza Biskupa, Ksiądz Sławomir będzie posługiwał w Ostrowi Mazowieckiej.
  5. Już niedługo odpust na Świętą Annę. Już dzisiaj zapraszam Was wszystkich do wyjątkowego świętowania. Dla dzieci po sumie odpustowej o godzinie 14:00 animowana zabawa weselna Ani i Antka. Moc atrakcji nie tylko dla najmłodszych. W programie między innymi: konkurs na złowienie największej ryby (dziecko łowi pod opieką osoby dorosłej), konkurs na najpiękniejszy warkocz. Do wygrania ciekawe nagrody.
  6. Dziękuję za dary serca które wpłynęły w minionym tygodniu na prowadzone prace remontowe: od Państwa Moniki i Andrzeja, Kingi i Ludwika, Pani Jadwigi, KŻR Św. Anny, Św. Katarzyny, Św. Rity, Św. Tereski od Dzieciątka Jezus. Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na prace remontowe. Dziękuję za okazywane w tym zakresie zrozumienie i pomoc.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł: + Zbigniew Robert Cieniewicz l. 51 Wieczny odpoczynek …

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉