1. Dziękuję za składane w dniu dzisiejszym ofiary na tacę z przeznaczeniem na trwające prace remontowe. Za tydzień ofiary niedzielne będą przeznaczone na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  2. Przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć gestem solidarności Państwa Sielawów z Czernic, którzy w wyniku pożaru utracili część hodowli, a także budynek gospodarczy do prowadzenia działalności rolniczej. Za każde dobro w imieniu rodziny Dziękuję.
  3. W najbliższy czwartek 22 sierpnia zapraszamy na comiesięczne spotkanie i modlitwę ze Świętą Ritą. Przyzywajmy Jej wstawiennictwa zwłaszcza w sprawach po ludzku beznadziejnych. Zapraszam
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej z godziny 9:00 zapraszam Sołtysów na spotkanie na plebanii.
  5. Dziękuję za ofiary indywidualne przekazane w minionym tygodniu na prace remontowe od: Pani Józefy, Państwa Teresy i Mirosława, Anonimowo.
  6. W minionym tygodniu do Domu Ojca odeszli: + Franciszek Długozima l. 70, + Marek Modzelewski l. 53 Wieczny odpoczynek . . .

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉