1. Dziękuję za złożone dzisiaj ofiary z przeznaczeniem na utrzymanie Stolicy Apostolskiej.
  2. Jutro przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Niech nie zabraknie w tym dniu naszej osobistej modlitwy przez wstawiennictwo Tej, która wydała na świat Zbawiciela.
  3. W przyszłą niedzielę przypada 1 września – rocznica wybuchu II wojny światowej. Zawierzamy ofiary w modlitwie z prośbą do Boga, aby to zło się nie powtórzyło. Dla wszystkich uczniów jest to też czas, kiedy 2 września wracamy, aby zdobywać wiedzę i budować relacje międzyludzkie. Zadbajmy o to, aby nasze dzieciaki weszły w ten nowy rok z czystym sercem. Od przyszłej niedzieli Msza Święta o godzinie 12:30 będzie połączona z kazaniem dla dzieci.
  4. Po przyszłej niedzieli kancelaria parafialna będzie funkcjonowała w nowych pomieszczeniach na plebanii. Za tydzień podam szczegóły. Wejście ze szczytu od strony kościoła.
  5. Dziękuję za ofiary indywidualne przekazane w minionym tygodniu na prace remontowe od: Państwa Ryszarda i Lucyny, Pani Magdy, dwie Anonimowo
  6. W minionym tygodniu do Domu Ojca odeszła: + Jadwiga Kraszewska l. 93 Wieczny odpoczynek . . .                                                                                                                      Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉