1.  W dniu dzisiejszym obchodzimy parafialne dziękczynienie za plony. Składam wyrazy wdzięczności mieszkańcom Tyszk Łabno na czele z Panią Sołtys za zorganizowanie naszego dziękczynienia, okazaną życzliwość i złożone dary. Wszystkim Sołtysom i mieszkańcom naszych miejscowości dziękuję za złożone dary, modlitwę i braterskie budowanie wspólnoty. Dzisiaj też święcimy ziarno na zasiew upraszając Bożego Błogosławieństwa.
  1. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej z godziny 9:00 zapraszamy rodziców i młodzież, która w tym roku przyjmie sakrament bierzmowania na pierwsze organizacyjne spotkanie.
  1. Po Mszy Świętej z godziny 11:00 zapraszam Koła Różańcowe na spotkanie w kaplicy Matki Bożej.
  1. Z kolei po Mszy Świętej z godz. 12:30 zapraszamy rodziców oraz dzieci, które przystąpią do I Komunii Świętej na pierwsze spotkanie w celu podania szczegółów tegorocznego przygotowania do I Komunii i Pierwszej spowiedzi
  1. 9 października planowany jest wyjazd dziękczynny do Sanktuarium Eucharystycznego w Sokółce dla dzieci, które przystąpiły w tym roku do Komunii. Szczegóły podadzą Panie Katechetki. Zachęcam, aby umożliwić dzieciom to dziękczynienie by w ten sposób utrwalić owoce Tego Sakramentu.
  1. Przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszek wspieramy działalność KUL-u i Szkół Katolickich prowadzonych przez Diecezję w Łomży.
  1. W najbliższy wtorek po Mszy wieczornej Gloriosa Trinita zaprasza na wspólną adorację w naszej świątyni.
  1. Serdecznie dziękuję za ofiary indywidualne, które wpłynęły na trwające prace remontowe: od Pani Teresy, Pana Krzysztofa, Pani Małgorzaty, Państwa Bożeny i Romualda.
  1. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej wspólnoty odeszli: + Lucyna Małż l. 93, + Barbara Górska l. 68   Wieczny odpoczynek . . .

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉