1. Jeszcze raz składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w naszym ubiegłotygodniowym dziękczynieniu za plony. Dziękuję za złożone dary. W sposób szczególny dziękuję mieszkańcom Tyszk Łabno, jako gospodarzom za inwencję twórczą i okazaną życzliwość.
  1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na spotkania: z rodzicoami i młodzieżą bierzmowaną po Mszy Św. z godz. 9.00, z Kółkami Różańcowymi po Mszy Św. z godz. 11.00, z rodzicami i dziećmi, które przystąpią do I Komunii Świętej po Mszy z godz. 12.30
  1. 9 października planowany jest wyjazd dziękczynny do Sanktuarium Eucharystycznego w Sokółce dla dzieci, które przystąpiły w tym roku do Komunii. Szczegóły podadzą Panie Katechetki. Zachęcam, aby umożliwić dzieciom to dziękczynienie by w ten sposób utrwalić owoce Tego Sakramentu.
  1. Przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszek wspieramy w dniu dzisiejszym działalność naszego Diecezjalnego Radia Nadzieja.
  1. KOKiS zaprasza na koncert pod tytułem „Muzyczne perełki”. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 21 września o godzinie 17:00 w Sali widowiskowej. Program koncertu obejmuje utwory Bacha, Mozzarta, Schuberta. Wystąpią soliści oraz zespół Filharmonii Kameralnej z Łomży.
  1. Serdecznie dziękuję za ofiary składane w dniu dzisiejszym na trwające prace remontowe, a także za te, które wpłynęły w minionym tygodniu od Państwa Haliny i Ewy, Grzegorza i Marty, Pani Marii

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła 😉