19 Niedziela zw. - 12.VIII.2018r.

1. Jutro 13 sierpnia wieczorowa Msza św. o g. 20.00 poprzedzona różańcem w int RM i TVTrwam.
2. We wtorek 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika. Mszą św. o g. 20.00 i Apelem Jasnogórskim zakończymy nasze duchowe pielgrzymowanie do Maryi.
3. W środę 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMPanny. Msze św. jak w niedzielę. Poświęcenie owoców i ziół na każdej Mszy św..
Taca tego dnia przeznaczona na uzyskanie środków, których Stolica Apostolska potrzebuje do pełnienia należytej służby wobec całego Kościoła.
4. 15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Na g. 11.00 zapraszamy na Mszę św. w int. Wojska Polskiego.
5. Od czwartku wieczorowa Msza św. w dni powszednie o g. 18.00.
6. Obie parafie kolneńskie podjęły trud wybudowania na cmentarzu komunalnym OŁTARZA POLOWEGO - godnego, zadaszonego miejsca do sprawowania Najświętszej Ofiary podczas różnych uroczystości odbywających się na cmentarzu m.in. w Uroczystość Wszystkich Świętych. Obok tego ołtarza będą groby dawnych proboszczów przeniesione ze starego cmentarza. Uroczyste poświęcenie tego ołtarza polowego odbędzie się w Uroczystość Wszystkich Świętych.