Niedziela Miłosierdzia Bożego – 7.04.2024

1.      W dniu dzisiejszym zapraszamy w godzinie Miłosierdzia Bożego 15:00 na wspólną modlitwę i adorację Najświętszego Sakramentu.

2. W czwartek kolejne spotkanie Atelier Gloriosa Trinita. Zapraszam po Mszy Świętej z godziny 18:00 do wspólnego uczestnictwa.

3. W poniedziałek będziemy obchodzić przełożoną z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to też dzień szczególnej modlitwy za poczęte ludzkie życie. Tego dnia możemy zobowiązać się do tzw. adopcji dziecka poczętego, aby codzienną modlitwą otoczyć te dzieci, których życie jest zagrożone. W deklaracje będzie się można zaopatrzyć w poniedziałek przed każdą Mszą Świętą. Uroczyste złożenie deklaracji na Mszy Świętej o godzinie 18:00.

4. W sobotę 13 kwietnia przed Mszą Świętą z godziny 18:00 zapraszamy na różaniec fatimski.

5. Za tydzień w niedzielę po mszy świętej z godziny 17:00 zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. Koncert pod tytułem „Wiara czyni cuda” przygotowany przez Kolneński KOKiS. W programie utwory z repertuaru chrześcijańskiego m.in. zespołu TGD, utwory GOSPEL, pieśni uwielbienia oraz utwory poświęcone Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. W dniu koncertu można będzie zobaczyć Wystawę poświęconą życiu i twórczości Św. Jana Pawła II.

6. Za tydzień po Mszy Świętej z godziny 9:00 spotkanie Rodziców i kandydatów do bierzmowania.

7. Dziękuje za ofiary złożone na prace remontowe: od Pani Emilii, Pani Heleny i Państwa Zofii i Kazimierza. Z serca za każde dobro dziękuję. . .

8. Przy wyjściu z kościoła wspieramy ofiarami do puszek działalność Caritas. W dniu dzisiejszym będą też rozprowadzane pierniki wileńskie. Część z ofiar zostanie przekazana na Hospicjum prowadzone przez Siostrę Michaelę Rak dla dzieci.

9. Mamy jeszcze wolne miejsca na kolonie wakacyjne dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszła:                   + Zofia Borowik l. 71, + Zdzisław Piwowarski l. 85, + Stanisław Ruchała l. 84 Wieczny odpoczynek ...

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)