Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia

22 Niedziela zw. - 1.09.2019r.

1. Kończą się wakacje. Jutro rozpocznie się nowy rok szkolny. Zachęcamy do spowiedzi i komunii św. by Jezusowi podziękować za wakacje i z Jezusem rozpocząć nowy rok nauki. Msze św. na początek roku szkolnego będą odprawiane dla poszczególnych szkół naszej parafii w uzgodnieniu z dyrektorami szkół.
2. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała jutro o g. 18.00.
3. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota września. Nabożeństwa w poszczególne dni jak zwykle. Spowiedź dla dzieci obchodzących I piątki od g. 17.00.
4. Prosimy zgłaszać osoby chore i w starszym wieku, które w I piątki miesiąca pragną w domu przystępować do spowiedzi i komunii św. Zgłaszać można w zakrystii lub telefonicznie. Odwiedziny chorych w domach od g. 9.00.
5. Nasze Parafialne Dożynki odbędą się w niedzielę 8 września w Święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej. Zapraszam rolników i gospodarzy oraz działkowiczów naszej parafii na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony w tym dniu na g. 11.00.
6. Rodzice dzieci kl. III szkół podstawowych, które rozpoczną przygotowanie do I Komunii św. odbierają w tym tygodniu deklaracje i zgłaszają swoje dzieci za tydzień po Mszy św. o 12.30.
7. Rodzice uczniów z VIII klas szkół podstawowych, którzy chcą, aby ich dzieci przystąpiły do sakramentu bierzmowania zgłaszają się do po deklaracje. Spotkanie kandydatów do bierzmowania i ich rodziców za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00.
8. Ogólnonarodowa modlitwa wynagradzająca za bluźnierstwa i profanację wizerunku MB w ramach akcji „Polska pod Krzyżem”, odbędzie się 14 września br. w święto Podwyższenia Krzyża Świętego we Włocławku. Organizujemy wyjazd na tę ogólnonarodową modlitwę. Osoby chętne zapisuję się do 10 września w zakrystii.

Subskrybuj to źródło RSS

wzasiegu logo w70pxrngk