Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia

5 Niedziela W.P. - 18.III.2018r.

OGŁOSZENIA
5 Niedziela W.P. - 18.III.2018r.

1. Rekolekcje wielkopostne trwać będą do wtorku. Jutro i we wtorek Msze św. z naukami rekolekcyjnymi i okazją do spowiedzi o 9.00. 11.00, 16.30, 18.00. Na ostatnie dni przed Wielkanocą zostawcie miejsce przy konfesjonałach dla tych, którzy przyjadą z zagranicy.
2. Jutro Uroczystość św. Józefa. Oblubieńca NMPanny.
3. Osoby chore i w starszym wieku, które nie mogą przybyć do kościoła a chcą się wyspowiadać i przyjąć komunię św. w domu proszę zgłaszać w zakrystii lub telefonicznie. Odwiedzimy te osoby jutro od g. 14.00.
4. Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa, rozpoczynająca Wielki Tydzień. Uroczyste poświęcenie palm z procesją o g. 11.00.
5. Zostały dwa tygodnie do Wielkanocy. Procesja rezurekcyjna będzie naszym kroczeniem z Jezusem Zmartwychwstałym. Prosimy o zatroszczenie się o chorągwie i feretrony, aby je przygotować do procesji.
O niesienie feretronów prosimy mieszkańców; Pachuczyna, Czernic oraz ulic; Łabno Duże, Łabno Małe, Armii Krajowej, Konstytucji 3 Maja. Do niesienia chorągwi zapraszamy mieszkańców; Gromadzyna Wykno, Starego Gromadzyna oraz ulic; 1 Maja, Grunwaldzkiej, Kościuszki, Kopernika. Dzieci zapraszamy do poduszeczek i sypania kwiatów. Strażaków ze Starego Gromadzyna prosimy jak zawsze o udział w procesji. Kawalerzystów o prowadzenie procesji.

Subskrybuj to źródło RSS

wzasiegu logo w70pxrngk