Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Zwykła – 21.01.2024

  • Email

1. W dniu dzisiejszym gościmy Panią Magdę ze wspólnoty Gloriosa Trinita. Dziękujemy za podzielenie się świadectwem życia i doświadczeniem wiary. 10 lutego w sobotę rozpoczniemy Seminarium Odnowy Wiary prowadzone przez wspólnotę. Będzie to okazja zarówno do pogłębienia wiary jak i poszerzenia wiedzy religijnej. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

2. Od poniedziałku do środy w naszej parafii będą się odbywały półkolonie zimowe dla dzieci.

3. W miniony czwartek została usunięta usterka w rzutniku pokazującym teksty pieśni. Instalacja wymagała położenia nowych przewodów co spowodowało znaczne koszty i przy tej okazji został zamontowany trzeci ekran.

4. Dziękuję za dzisiejsze ofiary złożone na koszta remontowe. Za tydzień ofiary będą przeznaczone na koszty ogrzewania. W minionym tygodniu wpłynęła jedna ofiara Anonimowa na prace remontowe.

         Dziękujemy za okazywaną życzliwość i serdeczność w czasie trwającej kolędy. W tym tygodniu zakończymy odwiedziny duszpasterskie. Plan na najbliższe dni jest następujący:

21.I – niedziela

g. 15.00 - ul. M. Dąbrowskiej str. nieparzysta z przyległymi ulicami -1 ks.               

22.I – poniedziałek

g. 15.00 - ul. Ks. Janusza – 2 ks.        

23.I – wtorek

g. 15.00   - ul. 1 Maja - 1 ks.

ul. Okrzei – 1 ks.

24.I – środa

   g. 15.00 - ul. 11 listopada 12 - 2 ks

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszły: Genowefa Wołczyńska l. 88 oraz Perpetua Miracka l. 90

Wieczny odpoczynek ...

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk