V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024

1. We środę rozpoczynamy miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej.

2. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca: we środę Msza Wotywna do MBNP, we czwartek modlimy się o powołania, w piątek i sobotę msze wynagradzające. Zapraszamy na nabożeństwa.

2a. W najbliższy piątek 3 Maja przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze Święte tego dnia będą sprawowane w porządku niedzielnym.

3. Za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej z godziny 12:30 pierwsza grupa dzieci przystąpi do Sakramentu I Komunii Świętej. Bardzo prosimy, aby tego dnia osoby nie związane z komunią wybrały inną dogodną godzinę do uczestniczenia w niedzielnej liturgii. Spowiedź rodziców i dzieci 4 maja o godzinie 15:00

4. Dziękuję za ofiary, które wpłynęły na potrzeby remontowe od Pani Joanny, Pana Zdzisława oraz Państwa Joanny i Stanisława

5. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł:+ Grzegorz Serafin l.60   Wieczny odpoczynek . . .

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)