VI Niedziela Wielkanocna – 05.05.2024

1. W dniu dzisiejszym dzieci z pierwszej grupy przyjmą sakrament Komunii Świętej na Mszy o godzinie 12:30. Serdecznie dziękuję Księdzu Sławomirowi, Paniom Katechetkom, a także Rodzicom za przygotowanie i zaangażowanie w całość formacji i przebieg uroczystości.

1a. We środę swoje święto patronalne obchodzi Ks. Stanisław Uradziński. Z wdzięcznością pamiętajmy w modlitwie o solenizancie.

2. Trwa miesiąc maj. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które celebrujemy każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej.

2a. W poniedziałek po Mszy wieczornej, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na comiesięczną Adorację Najświętszego Sakramentu.

3. W najbliższy piątek rozpoczniemy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.

4. Za tydzień w niedzielę na Mszy Świętej z godziny 12:30 druga grupa dzieci przystąpi do Sakramentu I Komunii Świętej. Bardzo prosimy, aby tego dnia osoby nie związane z komunią wybrały inną dogodną godzinę do uczestniczenia w niedzielnej liturgii. Spowiedź rodziców i dzieci 11 maja o godzinie 15:00

5. Bardzo proszę Sołtysów o zgłoszenie się do zakrystii w celu ustalenia Mszy Świętej z poświęceniem pól.

6. Dziękuję Panu Dominikowi Sasinowskiemu z Colnusa za podarowane bony dla dzieci do sali zabaw.

7. Dziękuję za ofiary, które wpłynęły na potrzeby remontowe: przelewem od Pana Krzysztofa, Pani Magdaleny, Pani Joanny, Pani Doroty, Anonimowo, oraz od Pani Lucyny

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)