IV Niedziela Wielkanocna – 21.04.2024

1.      W dniu dzisiejszym po Mszy Świętej z godziny 12:30 spotkanie Rodziców i dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.

2. W dniu dzisiejszym podczas Myszy Świętej o godzinie 17:00 J. E Ksiądz Biskup Janusz Stepnowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Młodzież i rodziców otaczamy naszą modlitwą. Księdzu Andrzejowi oraz Paniom Katechetkom Magdzie i Justynie składam podziękowanie za przygotowanie naszych młodych do sakramentu dojrzałości wiary.

3. Dziękuje za ofiary złożone w ostatnim czasie na prace remontowe: od Państwa Zofii i Stanisława, a także za dzisiejsze ofiary składam serdeczne podziękowanie. Z serca za każde dobro dziękuję. . .

Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)