Ogłoszenia parafialne

IV Niedziela Zwykła – 28.01.2024

  • Email

1. W minionym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składam serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyjęli nas do swoich domów. Mamy świadomość zarówno radości jak i problemów z jakimi się borykacie. Dziękujemy za życzliwość i dary serca złożone na kościół i kolędę. Dzięki Waszym darom pozostało tylko 10% zaległości po wykonanej I części remontu plebanii. Odwiedziliśmy w sumie 1164 mieszkania a 202 pozostały zamknięte, ale w tym są pustostany. Mogę śmiało powiedzieć, że 90% parafian nas przyjęło. Osobiście dziękuję każdemu z Was bo dzięki Wam my kapłani czujemy się tutaj jak w jednej wielkiej rodzinie.

2. Od poniedziałku do środy odbywały się w parafii półkolonie dla dzieci i od poniedziałku do soboty trwało zimowisko w górach. Dziękuję Księdzu Andrzejowi, Księdzu Sławomirowi oraz Paniom Magdalenie Sekścińskiej, Justynie Targońskiej i Katarzynie Kowalewskiej za zaangażowanie oraz pomoc w organizacji.

3. W piątek 2 lutego przypada Święto Ofiarowania Pańskiego tzw. Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte będą sprawowane w godzinach 7:00, 9:00, 11:00 i 18:00. Już dzisiaj możemy u Pana Kościelnego nabyć gromnice.

4. Od pierwszej niedzieli Wielkiego Postu rozpoczniemy w parafii tzw. kurs przedmałżeński. Będzie to cykl spotkań przygotowujących młodych do sakramentu małżeństwa. Chętne pary prosimy o zgłoszenie się na pierwsze spotkanie w dniu 18 lutego na godzinę 14:00 w salkach parafialnych.

5. W minionym tygodniu na prace remontowe wpłynęły dwie ofiary Anonimowe oraz jedna od Państwa Elżbiety i Krzysztofa. Z serca wszystkim za każde dobro dziękuję.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł: Krzysztof Chochowski l. 43 Wieczny odpoczynek ...

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk