Ogłoszenia parafialne

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024

1.      Rozpoczęliśmy środą popielcową Wielki Post. Zgłębiamy tajemnicę odkupieńczej śmierci Chrystusa. Modlitwa, post i jałmużna to trzy drogi prowadzące do większej miłości Boga i człowieka. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:

- w niedzielę przed Mszą na godzinę 7:00 Godzinki o Męce Pańskiej

- w niedzielę po Mszy Świętej z godz. 17:00 Gorzkie Żale

- w piątek godz. 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci z obrzędem Komunii Św.

                godz. 17:15 Droga Krzyżowa dla dorosłych połączona z Mszą Świętą

         Jałmużnę wielkopostną możemy składać do skarbony umieszczonej przy krzyżu adoracyjnym w kaplicy Jezusa Miłosiernego.

2. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Kurs Przedmałżeński. Chętne osoby zapraszamy na godz. 14:00 do salek parafialnych.

3. W przyszłą niedzielę na godzinę 16:00 zapraszamy dzieci i rodziców przygotowujących się do sakramentu bierzmowania na spotkanie formacyjne.

4. Po przyszłej niedzieli w poniedziałek i wtorek, odbędą się rekolekcje szkolne. Spotkaniom rekolekcyjnym będzie przewodniczył Enrice Hounake. W poniedziałek będą spotkania w szkole a we wtorek w kościele. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do uczestnictwa.

5. W minionym tygodniu na prace remontowe wpłynęły ofiary od Państwa Danuty i Gerarda, od Pani Janiny i Pani Barbary. Za każde dobro duchowe i materialne dziękujemy. Ofiary z przyszłej niedzieli będą przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

6. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odszedł: + Arkadiusz Bieńkowski l. 48 Wieczny odpoczynek ...

         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk