3 Niedziela zw. - 27.I.2019r.

1. W czwartek 31 stycznia - ostatniego dnia miesiąca - spotkanie mężczyzn z Matką Bożą po wieczorowej Mszy św.
2. W sobotę 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o g. 7.00, 9.00, 11.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy św. Będzie to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlitwą i złożoną ofiarą będziemy wspierać zakony i zgromadzenia zakonne.
3. W tym tygodniu I piątek i I sobota m-ca lutego. Nabożeństwa w poszczególne dni jak zwykle. Spowiedź w piątek od g. 17.00.
4. Chrzest dziecka zgłaszamy w kancelarii parafialnej najpóźniej na dwa tygodnie przed chrztem. Chrzty w naszej parafii są w pierwszą i trzecią niedzielę miesiąca.
5. Zamiar zawarcia sakramentu małżeństwa należy zgłosić księdza dyżurnemu najpóźniej na 6 miesięcy przed planowaną datą ślubu.