33 Niedziela zw. - 18.XI.2018r.

1. W środę 21 listopada Wspomnienie Ofiarowania NMPanny. W tym dniu imieniny obchodzi ks. bp. Janusz Stepnowski. Pasterzowi naszej diecezji już dzisiaj ślemy życzenia imieninowe i modlitwę.
2. W czwartek wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. Panu organiście Markowi, chórowi parafialnemu oraz scholi dziecięcej dziękujemy za śpiew podczas liturgii, który ją ubogaca i życzymy opieki świętej patronki, bożych łask i radości ze śpiewania Panu Jezusowi.
3. W najbliższą sobotę w Katedrze na Wawelu s. Jolanta Siemion złoży śluby wieczyste w Zgromadzeniu Sióstr Jadwiżanek. Ogarniajmy ją naszą modlitwą.
4. Od soboty w imieniu całej diecezji trwać będziemy na adoracji Jezusa Eucharystycznego. W sobotę Msze św. połączone z adoracją i okazją do spowiedzi o g. 9.00, 11.00, 18.00. Nie będzie mszy św. o 7.00. Pomiędzy Mszami św. zapraszamy na adorację kółka różańcowe i grupy modlitewne wg wyznaczonego porządku (umieszczony w gablocie) a pozostałe osoby w dowolnym czasie. Ten czas, który ofiarujesz Jezusowi na osobistą adorację będzie twoim wyznaniem wiary w Jego żywą i prawdziwą obecność w Najświętszym Sakramencie.
5. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Odpust w nowej parafii.
6. Zapraszamy na Msze św. za zmarłych:
- pracowników instytucji państwowych, zakładów pracy, służby zdrowia, firm prywatnych, rzemieślników - we wtorek 20 XI g. 18.00

- nauczycieli, wychowawców, pracowników oświaty - w środę 21 XI g. 18.00

- strażaków i policjantów - w czwartek 22 XI g. 18. Prosimy o dostarczenie listy osób zmarłych, by można było ich imiennie polecić Miłosierdziu Bożemu.