4 Niedziela adwentu. - 23.XII.2018r.

1. Jutro Msze św. o g. 7.00 i 8.00, nie będzie Mszy św. o g. 18.00.
Wieczorem bowiem wchodząc w Boże Narodzenie zasiądziemy w gronie rodziny do wieczerzy wigilijnej; rozpocznijmy ją wspólną modlitwą, odczytaniem fragmentu ewangelii o narodzeniu Jezusa, śpiewajmy kolędy a dzieląc się opłatkiem i składając życzenia wybaczmy sobie doznane urazy. O północy rozpocznie się Pasterka, 1-sza Msza św. Uroczystości Bożego Narodzenia. Będzie ona poprzedzona śpiewaniem kolęd.
2. Następne Msze św. w I dzień Uroczystości Bożego Narodzenia o 9.00, 11.00, 12.30, 17.00. Nie będzie Mszy św. o 7.00.
3. W środę II dzień Bożego Narodzenia święto św. Szczepana pierwszego męczennika. Msze św. jak w niedzielę. Ofiary na KUL i cele edukacyjne naszej diecezji.
4. Najbliższa niedziela to święto św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Na każdej mszy św. małżonkowie będą mogli odnowić swoją przysięgę małżeńską.
5. Wizytę Duszpasterską rozpoczniemy zaraz po świętach w czwartek 27 grudnia. Kapłan przychodząc do rodziny pragnie spotkać się z całą rodziną, by wspólnie się pomodlić i wszystkim udzielić błogosławieństwa na kolejny rok. Ofiary przy tej okazji składane są wyrazem troski o parafię i życzliwością dla księży posługujących w parafii. Zwrot "kartek", które każdemu zostawimy jest potwierdzeniem tego co jest na nich napisane. Warto więc to przeczytać.

Porządek kolędy;
27.XII czwartek

g. 15.00 - ul. Grunwaldzka - 2 ks. (wg porządku z pop. roku)
. - ul. Strażacka -1 ks.

28.XII piątek
g. 9.00 - Stary Gromadzyn - 3 ks. (wg porządku z pop. roku)
g. 15.00 - ul. Łabno Małe - 2 ks.

29.XII sobota

g. 9.00 - ul. Łabno Duże - 3 ks. (wg porządku z pop. roku)
g. 15.00 - ul. T. Kubraka 1 - 1 ks.

30.XII – niedziela
g. 14.00 - ul. Kościuszki - 2 ks.

31.XII - poniedziałek

g. 9.00 - Tyszki Łabno - 1 ks.

- Gromadzyn Wykno - 1 ks. -

- Czernice i Pachuczyn - 1 ks.