Ogłoszenia parafialne

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 9.IV.2023r.

  • Email

1. Jutro II dzień Wielkanocy. Msze św. jak w niedzielę.
2. Jutro 10 kwietnia przypada 13 rocznica Katastrofy Smoleńskiej. Msza św. w intencji ofiar katastrofy we wtorek o g. 8.00.
3. 14 kwietnia przypada rocznica Chrztu Polski, który odbył się w 966 roku, gdy w Polsce panował książe Mieszko I. Wywieźmy w tym dniu narodowe flagi biało-czerwone.
4. Trwamy w odmawianiu Nowenny do Miłosierdzia Bożego, aby przygotować się do Święta Miłosierdzia Bożego w najbliższą niedzielę.
5. W okresie wielkanocnym, by przeżywać i rozważać treści zmartwychwstania zapraszamy na Drogę Światła w każdy piątek o godz. 17.30.
6. W najbliższy piątek z racji Oktawy Wielkanocnej post nie obowiązuje.
7. Dziękuję wszystkim osobom, dzięki zaangażowaniu których mogliśmy dobrze przeżyć Triduum Paschalne:
- ks. Kamilowi i osobom przygotowanym przez niego, które czynnie włączyły się w liturgię Wielkiego Tygodnia, oraz całej Liturgicznej Służbie Ołtarza
- ks. Andrzejowi i Kamilowi, p. Michałowi, p. Małgorzacie za dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Wam wszystkim za złożone ofiary na kwiaty. Ostatnio KŻR św. Małgorzaty.
- p. organiście Rafałowi i chórowi parafialnemu za śpiew
- p. Krystynie, p. Renacie, p. Beacie, p. Wiesławie, p. Hannie, p. Alinie, p. Michałowi, p. Andrzejowi za troskę o czystość bielizny kielichowej, alb, komż, obrusów, naszej świątyni, otoczenia i o Grotę MB.
- strażakom i kawalerzystom za adorację i udział w procesji
- dzieciom i wszystkim osobom niosącym feretrony i sztandary za czynny udział w procesji
Dziękuję za wszystkie nadesłane życzenia świąteczne do parafii od parlamentarzystów, instytucji państwowych, samorządowych, firm i osób indywidualnych.

wzasiegu logo w70pxrngk