Ogłoszenia parafialne

Wielkanoc - 20.IV.2014r.

  • Email
  1. Trwamy w odmawianiu Nowenny do Miłosierdzia Bożego, by przygotować się do Święta Miłosierdzia Bożego w najbliższą niedzielę.
  2. W sobotę zapraszam na wieczorową Mszę św. a później Apel Papieski aby przygotować się do Uroczystości Kanonizacji Papieży Jana XXIII i Jana Pawła II.
  3. W tę najbliższą niedzielę 27 kwietnia w Rzymie odbędzie się kanonizacja Papieży Jana XXIII i Jana Pawła II. Byśmy mogli wszyscy oglądać transmisję z tej uroczystości nie będzie Mszy św. o g. 11.00. Natomiast serdecznie zapraszam na g. 12.30 na Mszę św. dziękczynną za kanonizację Jana Pawła II oraz poświęcenie jego pomnika przy naszym kościele. Uroczystościom będzie przewodniczył Pasterz Diecezji Bp. Janusz Stepnowski.
  4. Niedziela Miłosierdzia Bożego jest dniem patronalnym dzieł charytatywnych Caritas. Wszystkim osobom posługującym w Caritas naszej parafii serdecznie dziękuję w imieniu osób, które korzystają z ich pracy. Dzieci, które wzięły skarbonki na Wielki Post proszę, aby je za tydzień przyniosły do kościoła.
  5. Dziękuję wszystkim osobom, dzięki którym mogliśmy dobrze przygotować się poprzez udział w liturgii i piękny wystrój świątyni do obchodów Uroczystości Wielkanocnych:

- ks. Szymonowi i osobom przygotowanym przez niego, które czynnie włączyły się w liturgię Wielkiego tygodnia, całej Liturgicznej Służbie Ołtarza

- Ks. Szymonowi, p. Stanisławowi, p. Małgorzacie i innym osobom, za dekorację Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

- ks. Adamowi wraz z młodzieżą za śpiew i modlitwę

- p. Markowi organiście i chórowi parafialnemu za śpiew

- p. kościelnemu Michałowi, p. Zofii, p. Barbarze, p. Wiesławie za troskę o naszą świątynię

- strażakom i kawalerzystom za adorację i udział w procesji

- dzieciom i wszystkim osobom niosącym feretrony i sztandary        

Dziękuję za wszystkie nadesłane życzenia świąteczne do parafii od parlamentarzystów, instytucji państwowych, firm i osób.

wzasiegu logo w70pxrngk