Czyszczenie stawu

W mijającym tygodniu na teren parafialny wjechał ciężki sprzęt Pana Andrzeja, którym są dokonywane prace ziemne związane z czyszczeniem stawu. Od połowy lipca po spuszczeniu wody trwały prace związane z oczyszczeniem terenu przy zbiorniku wodnym tak, aby umożliwić dalsze działania. Staw nie był czyszczony kilkanaście lat, stąd wymagane jest jego odmulenie, aby nowe ryby rosły nam potężneeeeee i i nie dały się tak łatwo złapać na haczyk ;) Od piątku nasz parafianin z Panem Andrzejem, czyli jak ktoś uważnie czyta to dwóch Andrzejów zajmuje się pogłębieniem i wyczyszczeniem całego zbiornika. Efekty wstępnych prac widać na zdjęciach w galerii, a ryby będziemy łowić za rok :) może urosną nam parafialne karpie ? ;) Już dzisiaj dziękuję za tę ciężką pracę. (ks. proboszcz ;)