1 Niedziela Adwentu – 29.XI.2020r.

1. Trwając w trzyletnim programie duszpasterskim "Eucharystia daje życie" rozpoczynamy dzisiaj nowy rok liturgiczny, który będziemy przeżywali pod hasłem "Zgromadzeni na świętej wieczerzy".
2. Rozpoczęliśmy również Adwent przygotowując się do Bożego Narodzenia. Zatroszczmy się o zdrowie ducha, czystość sumień, aby tego czasu oczekiwania na spotkanie z Jezusem nie zmarnować w pogoni za tym co jest tylko ziemskie i przemija. W dni powszednie Roraty o g. 7.00, Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP śpiewamy o g. 6.40.
3. Jutro święto św. Andrzeja Apostoła. Ks. Andrzejowi, który obchodzi imieniny składamy życzenia bożej łaski, zdrowia pogody ducha, oraz radości z posługi kapłańskiej.
4. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota m-ca grudnia. Nabożeństwa w poszczególne dni jak zwykle.
5. Od najbliższej niedzieli 6 grudnia dodatkowa msza św. o g. 10.00.
6. Przypominamy dzieciom i młodzieży przygotowującym się do przyjęcia sakramentów, że znajomość pacierza czyli prawd wiary katolickiej jest konieczna do godnego przyjęcia tych sakramentów.