Ogłoszenia parafialne

22 niedziela zw. - 31.VIII.2014r.

  • Email
  1. Witam w naszej parafii nowego wikariusza ks. Artura Akimowicza. Życzę ks. Arturowi Bożej łaski i ludzkiej życzliwości oraz zdrowia i radości w posłudze duszpasterskiej wśród nas.
  2. Jutro 75 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyny. Proszę was, abyście codziennie modlili się o pokój na świecie, aby Bóg ustrzegł nas od kolejnej wojny, która zawsze niesie śmierć i zniszczenie. Módlcie się również za naszą Ojczyznę o jej bezpieczeństwo i o mądrość dla rządzących.
  3. Jutro Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała o g. 18.00.
  4. Kończą się wakacje. Jutro rozpocznie się nowy rok szkolny. Zachęcam do spowiedzi i komunii św. by Jezusowi podziękować za wakacje i z Jezusem rozpocząć nowy rok nauki.  Msze św. na początek roku szkolnego ;

- ZST, Technikum i ZSZ - we wtorek g. 9.00

- SP Nr 1 - w środę g. 12.00

- SP Nr 2 - w czwartek g. 12.00

  1. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota m-ca września. Nabożeństwa w poszczególne dni jak zwykle. W piątek spowiedź dla dzieci obchodzących I piątki m-ca od g. 17.00. W tym czasie rodzice modlą się różańcem za swoje dzieci.
  2. Osoby chore i w podeszłym wieku, które nie mogą przychodzić do kościoła a chcą co miesiąc w I piątek spowiadać się i przyjmować w Komunię św. w domu proszę do najbliższego czwartku zgłosić w zakrystii lub telefonicznie.
  3. W dn. 6-7 września organizowana jest pielgrzymka do Lichenia. Szczegółowe informacje są w gablocie przed kościołem.
  4. Młodzież naszej parafii pragnie wesprzeć potrzebujących kolegów i koleżanki w zakupieniu potrzebnych artykułów szkolnych na nowy rok nauki. Rozprowadzają cegiełki-książki "Którędy do nieba" Drogowskazy świętego Jana Pawła II. Wartość cegiełki 10zł i więcej. Za okazaną w ten sposób pomoc potrzebującym uczniom w ich imieniu dziękuję.                  

wzasiegu logo w70pxrngk