Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne 06.08.2023

  • Email
1. Trwają spotkania pielgrzymkowe Grupy Białej do których uczestnictwa serdecznie zapraszamy. To wyjątkowa okazja do bycia razem i radosnego czasu wspólnej modlitwy. W dniu dzisiejszym Apel Pielgrzymkowy będzie po mszy świętej z godziny 17.00. Do środy włącznie przyjmujemy zapisy na pielgrzymkę autokarową na ostatni dzień Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę. Wyjazd o godz. 2.30 z parkingu przy kościele. Koszt 160 zł z ubezpieczeniem. ZAPRASZAMY
2. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski i cele edukacyjne diecezji.
3. Z całego serca dziękuję wszystkim zaangażowanym w przebieg odpustu parafialnego: Orkiestrze dętej, Asyście procesyjnej, Paniom opiekującym się dziećmi w procesji, Panu Organiście i Panu Kościelnemu, Ministrantom, Paniom posługującym na kuchni, Pani Danucie za ufundowane kwiaty do ołtarza, Panu Marcinowi Sekścińskiemu za organizację festynu, a także moim najbliższym współpracownikom Księżom Andrzejowi i Kamilowi za ich braterską wspólnotę i posługę. Z serca wszystkim dziękuję.
4. Trwają prace remontowe. W minionym tygodniu zakończyły się prace hydrauliczne: poprowadzono nowe piony, a także zamontowano niezbędne urządzenia hydrauliczne. Od tygodnia pracują elektrycy i w 40 procentach jest już położona nowa instalacja elektryczna.
         Dziękuję za ofiary indywidualne, które wpłynęły w minionym tygodniu: od Pani Ewy, Państwa Reginy i Franciszka, Bogdana i Ireny, Pani Teresy, Pani Doroty, Pani Joanny, Pani Magdaleny, Pani Teresy, Pani Małgorzaty, Pani Elwiry. Zdjęcia z remontu dostępne są na stronie parafii. (strona jest systematycznie aktualizowana).
5. Urząd Miasta Kolno przypomina, że każdy właściciel nieruchomości zamieszkałej zobowiązany jest złożyć nową deklarację o wysokości opłaty za odpady komunalne w terminie do 10 sierpnia 2023 r.
6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: + Jana Bogumiła l. 62 oraz + Władysława Jezuska l. 72 Wieczny odpoczynek . . .
        
         Życząc dobrej niedzieli dziękujemy za dzisiejszą wspólną modlitwę naszym Parafianom oraz wszystkim, którzy chodzą do naszego kościoła ;)

wzasiegu logo w70pxrngk