Ogłoszenia parafialne

17 Niedziela zwykła – 30.VII.2023r.

  • Email

Ogłoszenia Duszpasterskie 

XVII Niedziela Zwykła – 30.07.2023

1. W dniu dzisiejszym gościmy w naszej wspólnocie Księdza Arcybiskupa Józefa Michalika z księdzem kanclerzem Prałatem Bartoszem Rajnowskim z archidiecezji przemyskiej. Jako cała wspólnota wyrażamy wdzięczność za dar modlitwy, Słowa Bożego i świadectwa życia Księdza Arcybiskupa.

2. Od dnia dzisiejszego  przyjmujemy zapisy do Grupy Białej – Pielgrzymów duchowych. Poprzez codzienną modlitwę będziemy we wspólnocie pokonywać kolejne odcinki razem z Pieszą Pielgrzymką Łomżyńską.

3. Trwają prace remontowe. Prace realizujemy z funduszy parafialnych, dlatego z całego serca dziękuję za okazywaną życzliwość. W dużej części została już wymieniona instalacja hydrauliczna, co było niespodzianką. Dziękuję za ofiary indywidualne: od Państwa Grażyny i Mieczysława, od Pani Lucyny oraz od Pani Anny, Pani Wandy i Pani Katarzyny.

4. W kruchcie kościoła przy krzyżu została zainstalowana pamiątkowa tabliczka upamiętniająca prace remontowe w świątyni wykonane z ofiar Parafian pod przewodnictwem Księdza Stanisława Uradzińskiego.

5. Po Mszy Świętej z godziny 12.30  zapraszamy do ogrodów przy plebanii na rodzinny festyn. 

6. W dniu wczorajszym gościliśmy pielgrzymów z Ełku. Wszystkim z serca dziękuję za okazaną wobec pątników życzliwość i gest dzielenia się. 

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Przemienienia Pańskiego.

8. Osoby pragnące czytać Słowo Boże prosimy o zapisywanie się na wybrane godziny w zakrystii. 

 

wzasiegu logo w70pxrngk