Ogłoszenia parafialne

2 niedz. W.P. - 16.III.2014r.

  • W środę 19 marca Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMPanny. Msze św. jak w dzień powszedni. W tym dniu o g. 17.00 spotkanie Wspólnoty Krwi Chrystusa w sali parafialnej.
  • Trwamy w okresie wielkiego postu. Wykorzystajmy ten czas na poprawę naszego życia. Módlmy się już teraz o dobre przygotowanie się i przeżycie naszych parafialnych rekolekcji wielkopostnych, które rozpoczną się 6 kwietnia w 5 niedzielę wielkopostną.
  • Kurs przedmałżeński dla osób, które z różnych przyczyn nie maja przygotowania do zawarcia sakramentu małżeństwa, jest organizowany w parafii Poryte w niedzielę 23 marca o godz. 13.00.
  • W naszym dekanacie nastąpiła zmiana ks. proboszcza w par. Turośl. Odszedł Ks. Zbigniew Kaczmarski a na jego miejsce przyszedł Ks. Jan Kisłowski.
  • Są jeszcze miejsca na siedmiodniowy wyjazd, od 24 do 30 kwietnia, na kanonizację papieży Jana Pawła II i Jana XXIII w Rzymie. Informacje i zapisy w parafii Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie tylko do niedzieli 23 marca.
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej Fundacji Vita Familiae w Kolnie zwracają się z prośbą o wsparcie finansowe na zakup nowego autokaru do przewozu osób niepełnosprawnych na zajęcia warsztatowe z całego powiatu. Obecny autokar ma już przejechane 470 000 km. Jest ogłoszony program na zakup autokaru, w którym PEFRON dofinansowuje 80% kosztów zakupu. Pozostałe 20% czyli 30 000 zł trzeba uzbierać. I taka zbiórka na ten cel będzie za tydzień po Mszach św.

wzasiegu logo w70pxrngk