Ogłoszenia parafialne

22 niedz. zw. – 28.VIII.2022r.

  • Email

1. Kończą się wakacje. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi i komunii św., by podziękować Jezusowi za wakacje i z Jezusem rozpocząć nowy rok nauki.
2. Od czwartku w dni powszednie powraca msza św. o g. 8.00.
3. W czwartek 1 września 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyny. Codziennie módlmy się o pokój na świecie, o ustanie wojny na Ukrainie. Prośmy, aby Bóg ustrzegł nas od wojny, która zawsze niesie śmierć i zniszczenie. Módlmy się również za naszą Ojczyznę o jej bezpieczeństwo, za żołnierzy i o mądrość dla rządzących.
4. W niedzielę 11 września zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się bierzmowania na Mszę św. o godz. 9.00. oraz do I komunii św. o g. 12.30. Deklaracje zgłoszeniowe dla dzieci do przygotowania do tych sakramentów rodzice odbierają w zakrystii.
5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota września. Nabożeństwa jak zwykle. Spowiedź dla dzieci w piątek od godz. 17.00.
6. Parafialne Dożynki odbędą się 8 września w Święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy rolników i gospodarzy jak również działkowiczów na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony na g. 11.00.

wzasiegu logo w70pxrngk