2 Niedziela Wielkiego Postu – 28.02.2021r.

1. 1 marca obchodzimy Dzień Żołnierzy Niezłomnych. Jutro o g. 8.00 zapraszamy na mszę św. w ich intencji. Potem złożenie kwiatów i zniczy przy ich pomniku.
2. W czwartek 4 marca Uroczystość św. Kazimierza Królewicza - Głównego Patrona Prowincji. W tym dniu bp Tadeusz Bronakowski obchodzić będzie 15 rocznicę święceń biskupich. Pamiętajmy o Nim w modlitwie.
3. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota m-ca marca. W każdym z tych dni adoracja Najświętszego Sakramentu a o g. 17.30 droga krzyżowa w intencjach modlitewnych danego dnia.
4. Za tydzień spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania po mszy o g. 9.00, a dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. po mszy o 12.30.
5. Coraz więcej osób pragnie przyjmować Komunię św. na klęcząco. W najbliższym czasie będą wykonane balaski, przy których można będzie przystępować na klęcząco do Komunii św.
Na pozostałe ławki pod ścianami będą też uszyte poduszki.
6. Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej 19 marca, po Mszy Świętej o g. 18.00. Tegoroczna trasa liczy 42 kilometry i kończy się w Sanktuarium Matki Pocieszenia Pani Małopłockiej. To prawdziwe wyzwanie, które pozwala dotrzeć do swoich granic, a dzięki temu pomóc w spotkaniu z cierpiącym Chrystusem. Zapisy są dostępne na stronie edk.org.pl