22 Niedziela zw. – 30.VIII.2020r.

1. Od jutra w dni powszednie msze św. o g. 7.00, 8.00, 18.00.
2. We wtorek 1 września 81 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyny. Proszę was, abyście codziennie modlili się o pokój na świecie, aby Bóg ustrzegł nas od wojny, która zawsze niesie śmierć i zniszczenie. Módlcie się również za naszą Ojczyznę o jej bezpieczeństwo i o mądrość dla rządzących, o uchronienie nas od epidemii koronawirusa.
3. Kończą się wakacje. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi i komunii św., by podziękować Jezusowi za wakacje i z Jezusem rozpocząć nowy rok nauki.
4. Do 13 września rodzice zgłaszają dzieci do przygotowania do I komunii św. oraz bierzmowania.
5. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota września. Nabożeństwa jak zwykle.
6. Parafialne Dożynki odbędą się 8 września w Święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy rolników i gospodarzy jak również działkowiczów na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony na g. 11.00.
7. Osoby chore i w podeszłym wieku, które nie mogą przychodzić do kościoła a chcą co miesiąc w I piątek spowiadać się i przyjmować Komunię św. w domu proszę zgłosić w zakrystii lub telefonicznie.
8. Przypominamy o obowiązku zasłaniania maseczką lub przyłbicą ust i nosa w kościele. Prosimy też o dezynfekcję rąk. Woda święcona jest podawana na rękę z automatu.