26 Niedziela zw. – 27.09.2020r.

1. We wtorek Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Św. Michał jest patronem policji. Policjantom i pracownikom policji życzymy opieki świętego patrona, aby wypraszał Bożą łaskę, zdrowie i strzegł przed niebezpieczeństwami służby. Modlitwą i uśmiechem obdarzmy w tym dniu policjantów. O godz. 18.00 Msza św. o błogosławieństwo Boże i opiekę św. Michała dla policjantów i ich rodzin.
2. W tym też dniu swoje imieniny obchodzą: organista p. Rafał i kościelny p. Michał. Obu dziękując za ich piękną pracę w naszej parafii życzymy Bożej łaski, opieki św. Patronów, zdrowia i satysfakcji z posług jakie pełnią.
3. Od czwartku rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec będziemy odmawiali pół godziny przed wieczorową Mszą św.. Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec ze wszystkimi. Dzieci będą uczestniczyły tylko w odmówieniu jednej tajemnicy różańca. Różaniec w poszczególne dni wg wyznaczonego porządku będą prowadziły Koła Żywego Różańca i grupy parafialne. Zachęcamy do omawiania różańca w domach całą rodziną.
4. Przypominamy o I piątku m-ca i zachęcamy do ich obchodzenia. Zachęcamy też do obchodzenia I sobót m-ca.
5. Za tydzień 4 października Odpust Matki Bożej Różańcowej. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o g. 12.30. Prosimy o pełny skład procesji. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów.
6. Za tydzień spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św i ich rodziców po Mszy św. o g. 12.30.