27 Niedziela zw. – 4.10.2020r.

1. Dzisiaj przeżywamy Odpust MBRóżańcowej, której wspomnienie liturgiczne przypadnie w najbliższą środę.
2. Jutro wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej przekazicielki orędzia o Miłosierdziu Bożym.
3. Przed Ogólnopolskim Dniem Dziecka Utraconego, który obchodzimy 15.X odbędą się kolejne pogrzeby dzieci zmarłych przed narodzinami, których ciała nie zostały odebrane ze szpitali znajdujących się na terenie naszej diecezji, bądź rodzice pozostawili je tam świadomie, aby zostały pochowane w Grobach Dzieci Utraconych. W Kolnie Pogrzeb Dzieci Utraconych odbędzie się w parafii Chrystusa Króla Wszechświata w sobotę 10 października o g. 10.00. Zapraszamy na tę uroczystość wszystkich, którzy chcą pożegnać dzieci zmarłe przed narodzeniem oraz wesprzeć ich rodziców.
4. Za tydzień Dzień Papieski. Ofiary składane do puszek będą przeznaczone na Fundusz Stypendialny im. Jana Pawła II przeznaczony dla ubogiej a zdolnej młodzieży.
5. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w kościele by chronić siebie i innych od koronawirusa.