29 niedz. zw. – 16.X.2022r.

1. We wtorek w święto św. Łukasza Ewangelisty modlimy się w intencji służby zdrowia. Podziękujmy modlitwą wszystkim osobom decyzyjnym w służbie zdrowia oraz lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym, personelowi pomocniczemu za ich troskę o nasze zdrowie. Niech św. Łukasz patron Służby Zdrowia otacza ich swoją opieką i wyprasza potrzebne łaski.
2. W środę wieczorem modlimy się w intencji NSZZ Solidarność w 38 rocznicę śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
3. W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II Papieża. W 22 dniu miesiąca będziemy modlili się też nowenną do Św. Rity patronki w sprawach beznadziejnych.
4. Zbliżają się dni szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Dziękujemy za troskę o groby kapłanów na starym cmentarzu. Pamiętając o porządku na grobach naszych zmarłych nie zapominajmy o modlitwie za nich.