32 niedz. zw. – 6.XI.2022r.

1. Do wtorku modlimy się za naszych zmarłych wymieniając ich w zdrowaśkach jednorazowych przed wieczorową Mszą św. z nieszporami za zmarłych.
2. W środę 9 listopada Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
3. W piątek 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości. Rzeczpospolita Polska to nasza Ojczyzna - pamiętajmy o wywieszeniu w tym dniu naszej biało-czerwonej Flagi Narodowej. Msze św. o 7.00, 9.00, 11.00, 17.00. Msza św. w intencji Ojczyzny o g. 11.00.
Na ten dzień ks. biskup udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.
4. Za tydzień spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców po Mszy św. o godz. 9.00.
5. Za tydzień wieczorowa Msza św. poprzedzona różańcem w int. Radia Maryja.
3 grudnia w Toruniu odbędą się obchody 31 rocznicy powstania Radia Maryja. Organizowany jest wyjazd na te uroczystości. Osoby chętne na ten wyjazd zgłaszają się po informacje i zapisy do zakrystii.
6. Zapraszamy młodzież od 7 klasy szkoły podstawowej, młodzież do bierzmowania, studentów do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej, które w tym roku odbędą się w Grajewie 19 listopada. Jest to piękny czas modlitwy i spotkania młodego żywego Kościoła. Zapisy w zakrystii u księży wikariuszy.