32 Niedziela zw. – 8.XI.2020r.

1. Jutro Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
2. W środę 11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości. Rzeczpospolita Polska to nasza Ojczyzna - pamiętajmy o wywieszeniu naszej biało-czerwonej Flagi Narodowej. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę. Msze św. o 7.00, 9.00, 11.00, 17.00. Msza św. w int. Ojczyzny o g. 11.00 a potem złożenie kwiatów i zniczy w poszczególnych miejscach Kolna.
3. Prosimy o opłacanie zamówionych intencji mszalnych przynajmniej na dwa tygodnie przed datą Mszy św.
4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na potrzeby parafii te składane na tacę jak również przelewem na konto parafii. Za tydzień ofiary na ogrzewanie kościoła.
5. Na stoliku pod chórem są wyłożone książki. Można je zabrać do domu by czytać a potem przekazać innej osobie. Miłej lektury.
6. W tej trudnej sytuacji epidemii koronawirusa, w której żyjemy pamiętajmy o modlitwie, o udziale we Mszy św. w kościele czy też poprzez media, w której wypraszajmy potrzebne łaski dla nas samych, abyśmy zachowując zasady bezpieczeństwa z nadzieją czekali końca epidemii. Zatroszczmy się o życiu w łasce uświęcającej. Zadajmy również sobie pytanie; co Bóg dopuszczając tę epidemię chce nam uzmysłowić, na co chce nam wskazać. Pomyśl co w całym życiu – tu na ziemi a potem w wieczności - tak naprawdę jest najważniejsze.