4 Niedziela Wielkanocna – 3.05.2020r.

1. Jutro Wspomnienie św. Floriana Męczennika, Patrona naszegomiasta Kolno i strażaków. W tym dniu módlmy się o potrzebne łaski dla naszego miasta oraz strażaków, dziękując im za ofiarną służbę dla nas.
2. W tym tygodniu I środa, I czwartek maja. Nabożeństwa po Mszy świętej.
3. W piątek 8 maja Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski. Z racji uroczystości post nie obowiązuje.
4. By umożliwić udział we Mszy św. niedzielnej dla większej ilości osób, od dzisiaj jest jeszcze jedna Msza św. o g. 10.00.
5. Uroczystość I Komunii św. dzieci kl. III będą obchodzić w grupach po 11 dzieci w niedziele 24, 31 maja na mszach św. o g. 10.00 i 12.30; oraz 7 czerwca o g. 12.30. Z dzieckiem uczestniczyć w uroczystości będą tylko rodzice.
6. Dziękujemy za wszystkie ofiary składane na tacę oraz wpłaty na konto parafii za zamówione Msze św. oraz na potrzeby parafii. Bóg zapłać.
7. W naszej diecezji jest nowy tygodnik „Idziemy”. Zachęcamy do jego czytania.