XII Niedziela zw. – 21.VI.2020r.

1. W środę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy na msze św. małżeństwa oczekujące potomstwa na modlitwę i błogosławieństwo.
2. W czwartek o g. 16.30 młodzież kl VIII przystąpi do sakramentu bierzmowania. Na tę uroczystość zapraszamy również rodziny bierzmowanych.
3. Dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. swoją Rocznicę Komunii przeżyją we wrześniu.
4. W tym tygodniu zakończy się rok szkolny. Dziękujemy wszystkim nauczycielom, katechetom i wychowawcom za trud nauki dzieci i młodzieży. Zachęcamy dzieci i młodzież do dziękczynienia Panu Bogu i ludziom za mijający czas nauki i prośbę o szczęśliwe wakacje poprzez przystąpienie do spowiedzi i komunii św. Nauczycielom i uczniom życzymy dobrych wakacji, przeżywanych w radości i zgodnych z radami Boga – Dobrego Ojca oraz obostrzeń pandemicznych.
5. Ks. Grzegorz Karwowski po pięciu latach posługi kapłańskiej w naszej parafii z dniem 1 lipca przechodzi do Zambrowa do parafii Trójcy Przenajświętszej. Ks. Grzegorzowi dziękujemy za wspólną modlitwę oraz pracę kapłańską, katechetyczną i harcerską wśród nas. Życzymy obfitych łask bożych i ludzkiej życzliwości w nowym miejscu posługi kapłańskiej.
6. W czasie miesięcy wakacyjnych (lipiec i sierpień) nie będzie w dni powszednie mszy św. o g. 8.00. Intencje przyjęte na tę godzinę będą odprawione poza parafią lub prosimy o kontakt w celu ich przeniesienia na inny termin.
7. Trwa nabór do Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży do klas pierwszych na rok szkolny 2020/21. Wnioski można składać elektronicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. Dodatkowych informacji zainteresowanym udziela sekretariat szkoły przy ulicy Sadowej 12 w Łomży, adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.