Odpust ku czci Świętej Anny

W naszej parafii, której patronuje św. Anna, dziś obchodziliśmy odpust. Z tej okazji gościliśmy Arcybiskupa Józefa Michalika, który przewodniczył głównym uroczystościom o godz. 12.30 i wygłosił do nas odpustową homilię. Na mszach świętych porannych Śłowem Bożym dzielił się Ksiąsz Prałat Bartosz Rajnowski - kanclerz Kurii Przemyskiej. Po Mszy św. i procesji wokół kościoła ksiądz proboszcz razem z księżmi wikariuszami zaprosił wszystkich, a szczególnie najmłodszych na festyn zorganizowany w parafialnym ogrodzie. Dzieci miały tam dużo atrakcji: konkursy, zjeżdżalnie, lody, słodkości, wata cukrowa i inne przekąski. Wszystko odbywało się przy dobrej muzyce. Dziękujemy wszystkim, którzy wnieśli starania i zaangażowali się w przygotowanie tego świętowania. Szczególne słowa podziękowania kierujemy w stronę Pana Marcina Sekścińskiego, który pomógł w organizacji festynu. Nad przebiegiem czuwał niezastąpiony Ksiądz Kamil, któremu również serdecznie dziękujemy.

Więcej zdjęć z odpustu w galerii.