Remont plebanii

21 lipca 2023 roku rozpoczął się generalny remont plebanii. Budynek postawiony w końcówce XIX wieku nie przechodził wcześniej gruntownych prac remontowych. Jest to piękny i wpisany w historię Kolna budynek, który ostał się w czasie dwóch wojen światowych, a nawet zyskał w dwudziestoleciu międzywojennym piętro. Wymaga on troski i pracy, aby nie zaprzepaścić tego historycznego dobra. Wymiany wymagają wszystkie instalacje i przepracowanie wnętrza, tak, aby służyło na kolejne dziesięciolecia. Bardzo dziękuję wszystkim za życzliwość i wspieranie tego niełatwego procesu. Po remoncie kancelaria będzie znajdowała się w jednym miejscu tak, aby zarówno Księża jak i Pan Organista byli dostępni od ręki :)

Dziękuję za modlitwy i okazywane wsparcie materialne. Bez Waszej pomocy Drodzy Parafianie i Mili Goście nie byłoby możliwe to przedsięwzięcie. Niech Bóg to dobro w Was pomnoży i wynagrodzi.

Z serca dziękuję

ks. Proboszcz