Pielgrzymka do Wilna

Zapisy do: 24.09.2023

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

1 Dzień : Wyjazd z Kolna o godz.06:00

Zwiedzanie Wilna z polskojęzycznym przewodnikiem, m.in.: kościół św. Piotra i Pawła, Cmentarz na Rossie, Góra Trzech Krzyży - roztacza się stąd piękna panorama Wilna, Zarzecze, dla chętnych wieczorny spacer po Starówce.
Obiadokolacja i nocleg.

2 Dzień :

Śniadanie. Wykwaterowanie, dalszy ciąg zwiedzania Wilna: Stare Miasto, Ostra Brama, Katedra, Muzeum A. Mickiewicza, polski kościół św. Ducha, kościół św. Trójcy z obrazem Jezusa Miłosiernego, Uniwersytet Wileński, cela Konrada, plac Ratuszowy , wyjazd do Trok pierwszej stolicy Litwy, zwiedzanie malowniczo położonego miasteczka wśród jezior. Spacer wzdłuż ulicy Karaimskiej, zapoznanie się z kulturą Karaimów licznie zamieszkujących te tereny. Największą atrakcją jest położony na wyspie Zamek Wielkich Książąt Litewskich - spacer nad jeziorem Galwe wokół gotyckiego zamku. Rejs statkiem po jeziorach trockich z degustacją 2 kibiny z rosołem. Powrót do Polski w godzinach nocnych.

Cena zawiera:
Transport autokarem, 1 nocleg w Wilnie hotel 3* pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie: 1 śniadanie, 1 obiadokolację, usługę pilota/przewodnika , ubezpieczenie NNW 15 000 PLN, KL 20 000 Euro, podatek VAT, organizacja Mszy Św. w każdym dniu, TFG i TFP, zestawy słuchawkowe podczas zwiedzania.
Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników. Wstępy: Muzeum Mickiewicza, Uniwersytet Wileński (trasa krótsza), Kościół św. Piotra i Pawła (ofiara), Zamek Wielkich Książąt Litewskich, rejs statkiem po jeziorach trockich z degustacją 2 kibiny z rosołem.