Ogłoszenia parafialne

21 Niedziela zw. - 26.VIII.2018r.

  • Email

1. W piątek 31 sierpnia - ostatniego dnia miesiąca - spotkanie mężczyzn z Maryją przy grocie o 21.00.
2. W sobotę 1 września 79 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy o tych, którzy polegli w obronie naszej Ojczyny. Proszę was, abyście codziennie modlili się o pokój na świecie, aby Bóg ustrzegł nas od wojny, która zawsze niesie śmierć i zniszczenie. Módlcie się również za naszą Ojczyznę o jej bezpieczeństwo i o mądrość dla rządzących.
3. Kończą się wakacje. 3 września rozpocznie się nowy rok szkolny. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi i komunii św., by podziękować Jezusowi za wakacje i z Jezusem rozpocząć nowy rok nauki.
4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w poniedziałek 3 września o g. 18.00.
5. Parafialne dziękczynienie za tegoroczne plony - Dożynki odbędą się 8 września w Święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej. Zapraszam rolników i gospodarzy naszej parafii z wiosek i Kolna na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony w tym dniu na g. 11.00.
6. Diecezjalne Dożynki odbędą się 9 września w Sanktuarium Maryjnym w Dąbrówce k. Ostrołęki . Naszą parafię reprezentować będą gospodarze z Gromadzyna Wykno.
7. Intencje Mszy św. na następny rok będziemy przyjmowali od 3 września.
8. Osoby chore i w podeszłym wieku, które nie mogą przychodzić do kościoła a chcą co miesiąc w I piątek spowiadać się i przyjmować Komunię św. w domu proszę zgłosić w zakrystii lub telefonicznie.

wzasiegu logo w70pxrngk