Ogłoszenia parafialne

23 niedz. zw. – 4.IX.2022r.

  • Email

1. Rozpoczął się nowy rok szkolny. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi i komunii św., by prosić Jezusa o łaski na nowy rok szkolny.
2. W tym tygodniu I środa września. Nabożeństwo jak zwykle.
3. Parafialne Dożynki odbędą się w czwartek 8 września w Święto Narodzenia NMP - Matki Bożej Siewnej. Zapraszamy rolników i gospodarzy jak również działkowiczów na Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony na g. 11.00. Za tydzień Diecezjalne dożynki w Zuzeli. Naszą parafię będą reprezentowali gospodarze z Czernic.
4. W niedzielę 11 września zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujących się bierzmowania na Mszę św. o godz. 9.00. oraz do I komunii św. o g. 12.30. Deklaracje zgłoszeniowe dla dzieci do przygotowania do tych sakramentów rodzice odbierają w zakrystii.
5. Zapraszamy chłopców, którzy chcą być ministrantami i służyć do Mszy św. Spotkania dla ministrantów w sobotę o g. 10.00 w salce parafialnej.
6. W najbliższą niedzielę Ojcowie Franciszkanie z Niepokalanowa przywiozą do naszej parafii Relikwie św. Ojca Maksymiliana Marii Kolbe. Obraz Ojca Kolbe jest w górnej części ołtarza Matki Bożej Jasnogórskiej. Uroczyste przekazanie relikwii na Mszy św. o g. 9.00.

wzasiegu logo w70pxrngk