Ogłoszenia parafialne

26 niedz. zw. – 25.IX.2022r.

  • Email

1. W środę zapraszamy na wspólną modlitwę Koronką do Miłosierdzia Bożego w intencji pokoju na świecie zwłaszcza na Ukrainie na godz. 15.00, którą odmówimy na Placu Wolności.
2. W czwartek Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Św. Michał jest patronem policji. Policjantom i pracownikom policji życzymy opieki świętego patrona, aby wypraszał potrzebne łaski i strzegł przed niebezpieczeństwami służby.
3. W tym też dniu swoje imieniny obchodzą: organista p. Rafał i kościelny p. Michał. Obu dziękując za ich piękną pracę w naszej parafii życzymy Bożej łaski, opieki św. Patronów, zdrowia i satysfakcji z posług jakie pełnią.
4. Od soboty rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwo różańcowe będziemy odprawiali 45 min. przed wieczorową Mszą św.. Dzieci zapraszamy na wspólny różaniec ze wszystkimi. Różaniec w poszczególne dni wg wyznaczonego porządku będą prowadziły Koła Żywego Różańca i grupy parafialne. Zachęcamy do odmawiania różańca w domach całą rodziną.
5. Za tydzień spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców po Mszy św. o g. 12.30.
6. Za tydzień po wieczorowej Mszy św. zapraszamy na Wieczór Uwielbienia Boga poprzez wspólną adorację i modlitwę.
7. Odpust Matki Bożej Różańcowej 9 października.
8. Spotkania dla narzeczonych przygotowujących się do zawarcia sakramentu małżeństwa odbędą się w naszej parafii w dniach 15-16 oraz 22-23 października o g. 18.00. Zapisy nr tel. 535 872 321.
9. Osoby chore i w starszym wieku, które pragną przyjmować Komunię św. w I piątki w domu prosimy o zagaszanie ich w zakrystii lub telefonicznie.

wzasiegu logo w70pxrngk