25 Niedziela zw. - 23.IX.2018r.

1. W piątek 28 września zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego odmawianej na Pl. Wolności o g. 15.00. Tą modlitwą włączymy się w światową modlitwę o Miłosierdzie Boże dla całego świata.
2. W sobotę 29 września Święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W tym dniu przypada święto patronem policji, którym jest św. Michał. Policjantom i pracownikom policji życzymy opieki świętego patrona, aby wypraszał Bożą łaskę, zdrowie i strzegł przed niebezpieczeństwami służby. Pomódlmy się też w tym dniu za naszych policjantów.
3. W sobotę obchodzić będzie imieniny p. Michał, nasz kościelny. Życzymy mu Bożej łaski, opieki św. Michała Archanioła i zdrowia.
4. Za dwa tygodnie 7 października Odpust MBRóżańcowej. W sobotę przed odpustem 6 października Dzień Skupienia dla wszystkich członków KŻR. Początek o g. 10.00.