26 Niedziela zw. - 30.IX.2018r.

1. Dzisiaj 30 września - ostatniego dnia miesiąca - spotkanie mężczyzn przy grocie z Maryją o 21.00.
2. Od jutra rozpoczniemy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Dla wszystkich pół godziny przed wieczorową Mszą św.. Różaniec w poszczególne dni wg wyznaczonego porządku będą prowadziły Koła Żywego Różańca i grupy parafialne. Zachęcam do omawiania różańca w domach całą rodziną.
3. W tym tygodniu I środa, I czwartek, I piątek i I sobota m-ca miesiąca. Nabożeństwa w poszczególne dni łączymy z nabożeństwem różańcowym. Spowiedź w I piątek dla dzieci od g. 17.00.
4. W sobotę 6 października Dzień Skupienia dla wszystkich członków KŻR. Początek o g. 10.00. Program dnia skupienia; konferencja nt. "Niepodległość wyszła z Gietrzwałdu", procesja różańcowa wokół kościoła do stacji różańcowych, Msza święta z błogosławieństwem członków KŻR.
5. Za tydzień 7 października parafialny Odpust MBRóżańcowej. Suma odpustowa z procesją eucharystyczną o g. 12.30. Prosimy o pełny skład procesji. Dzieci zapraszamy do sypania kwiatów.
6. Zapraszamy na koncert, który odbędzie się 7 października o godz. 18.00 w naszym kościele w ramach XIV Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki Sacrum et Musica. Szczegóły koncertu na plakacie w gablocie.
7. Można już zamawiać "zdrowaśki" za zmarłych na kolejny rok.
8. Rozpoczyna się kolejny rok formacji w Studium Życia Rodzinnego dla narzeczonych, małżonków i rodziców. Szczegółowe informacje www.duszpasterstworodzin.lomza.pl.