Niedziela Miłosierdzia - 27.IV.2014r.

1. Dzisiaj o g.15.00 Nabożeństwo Godziny Miłosierdzia Bożego.
    1. Dzisiaj święto patronalne CARITAS. Dziękuję wszystkim osobom, posługującym w naszym parafialnym Caritas i życzę obfitości Bożych łask w życiu. Ofiary składane do puszek są przeznaczone na rzecz działalności Caritas w naszej parafii i diecezji. Za złożone ofiary do puszek i przyniesione przez dzieci - Bóg zapłać.
    2. Jutro Uroczystość św. Wojciecha Biskupa i Męczennika - Głównego Patrona Polski.
    3. W czwartek rozpoczniemy maj - miesiąc Maryi. Nabożeństwa majowe w kościele zawsze po wieczorowej Mszy św.. Zachęcam do śpiewania litanii do Matki Bożej w domach i przy krzyżach wioskowych.
    4. W sobotę 3 maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę. O g 11.00 Msza św. za Ojczyznę. Odpust parafialny w Zabielu.
    5. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota m-ca maja.